Styrelse

Ordinarie ledamöter

Peter Ljunggren (ordförande)
Tel: 070-582 45 45 peter.b.ljunggren@gmail.com

Sven Chapman (kassör)
Tel: 072-862 44 28 sven.chapman@gmail.com

Maud Richter (sekreterare)
Tel: 070-636 29 34 maud.richter@gmail.com

Andreas Svalander
Tel: 070-664 58 37 andreas@svalander.se

Joakim Högberg
Tel: 070-517 91 00 joakim.hogberg@live.se

Suppleanter

Charles Goliath
Tel: 073-534 64 61 charlesgoliath@live.se

Sandra Vestholm
Tel:073-502 57 67 vestholm@me.com

Catharina Helsing
Tel: 070- 412 25 12 catharina.helsing@gmail.com

Joel Axelsson
Tel: 076-243 50 67 joelaxe@gmail.com

Magnus Nygårds
Tel : 070-746 57 92 m_nygards@hotmail.com

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.